Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/formatplus/focis.pl/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1142

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/formatplus/focis.pl/wp-content/plugins/prdctfltr/lib/pf-frontend.php on line 2941

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/formatplus/focis.pl/wp-content/plugins/prdctfltr/lib/pf-frontend.php on line 2989
O firmie – Focis

Focis

Po łacinie oznacza ognisko domowe.

Jesteśmy dla Państwa, aby tworzyć niezapomniany nastrój domowego ogniska. Od 1989 roku dążymy do spełniania wszystkich potrzeb naszych klientów. Praca przerodziła się w PASJĘ TWORZENIA. Wyróżnienia oraz nagrody upewniają nas, że stawiając na JAKOŚĆ, idziemy w dobrym kierunku. Owocuje to ogromnym ZAUFANIEM naszych klientów, którzy powierzają nam najbardziej WYMAGAJĄCE aranżacje. Naszym atutem są WYSZKOLENI montażyści, którzy dzięki wieloletniemu DOŚWIADCZENIU, zapewniają sprawną realizację projektów.

Tak to się zaczęło...

Był rok 1990. Przy okazji remontu domu postanowiliśmy zbudować kominek z zamkniętą komorą spalania. Zakupu dokonaliśmy w jednej z profesjonalnych firm kominkowych z Francji. Zafascynowani urokiem i wydajnością cieplną kominka postanowiliśmy zająć się tą branżą zawodowo. Praca przerodziła się w pasję do dnia dzisiejszego.

Doświadczenie zawodowe

Prawie 30 lat w naszym salonie każdego dnia rodzą się nowe pomysły, powstają indywidualne projekty kominków.
W ofercie mamy produkty kilkudziesięciu renomowanych firm produkujących paleniska, natomiast jeśli chodzi o obudowy, jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie Klienta. Dysponujemy bogatym zbiorem katalogowym i fotograficznym.

Oferujemy

kominki: klasyczne, nowoczesne, stylowe i kaflowe

wkłady kominkowe w różnych stylach, wielkościach i funkcjach

wkłady: panoramiczne, harmonijkowe i gilotynowe

piecyki z szybą typu „kozy” oraz piece wolno stojące, które nie wymagają dodatkowej zabudowy ze względu na wszystkie walory estetyczne.

Szkolenia i konkursy

Pracownicy montujący kominki są z Nami od samego początku istnienia firmy i stale uczestniczą w szkoleniach dotyczących najnowszych technologii w tej branży.

Jesteśmy Członkiem „Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie” i laureatem konkursu „Mam kominek”. Wykonaliśmy wiele pięknych realizacji kominków, nie tylko w domach jednorodzinnych ale również w odrestaurowanych pałacach, restauracjach i hotelach.

FOCIS Legnica

ul. Nowodworska 17

59-220 Legnica
NIP: 6912153759

tel. +48 76 850 61 71  

+ 48 607 98 82 55

FOCIS Wrocław

Agent +48 693 118 555

Płatności

© 2016 FOCIS Kominki

Created by Kubala.TV