Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Commo 12 kW – Alfaplam
- Home
- Piecyki
- Na pellet
- Płaszcz wodny
- Commo 12 kW – Alfaplam
12.870.00 zł
Wysokiej jakości i designerski piec na pellet do centralnego ogrzewania gwarantuje wyjątkowo wysoką sprawność i jednocześnie ciepłą atmosferę w domu. W zależności od ustawionej temperatury w pomieszczeniu, piec automatycznie reguluje dozowanie pelletu do paleniska.
- Description
- Marka
Description
Commo 12 kW – Alfaplam
Model Commo stworzony został do ogrzewania mieszkań i średniej wielkości domów.
Piecyk na pellet Commo od Alfaplam – wersja Hydro– centralne ogrzewanie całego domu
Wysokiej jakości i designerski piec na pellet do centralnego ogrzewania gwarantuje wyjątkowo wysoką sprawność i jednocześnie ciepłą atmosferę w domu. W zależności od ustawionej temperatury w pomieszczeniu, piec automatycznie reguluje dozowanie pelletu do paleniska.
Konstrukcja “przyjazna dla środowiska”
Ten piecyk jest już zgodny z dyrektywą Ecodesign 2022 w sprawie emisji i wpływu na środowisko. Nowoczesne piece na pellet wykorzystują najbardziej innowacyjną technologię optymalizacji spalania. Co to znaczy? Oznacza to, że są specjalnie zaprojektowane do spalania pelletu w najbardziej opłacalny sposób, jak to możliwe, poprzez wytwarzanie jak największej ilości ciepła, przy jednoczesnym zapewnieniu niskich poziomów popiołu i zużycia. W nowoczesnym piecu pelletowym ten proces optymalizacji odbywa się w sposób automatyczny i ustandaryzowany. Piec dostosowuje się automatycznie w zależności od zapotrzebowania na ciepło użytkownika, aby zapewnić wymaganą temperaturę przy najlepszej możliwej wydajności.
Specyfikacja
| Klasyfikacja energetyczna | A++ |
| Klasa produktu wg EN303 | 14785:2006 |
| Moc nominalna ogólna | 12 kW |
| Moc nominalna na wodę | 10,5 kW |
| Moc minimalna na wodę | 1,5 kW |
| Sprawność przy mocy max | 97 % |
| Sprawność przy mocy min | – |
| Pojemność zasobnika na pellet | 21 kg |
| Zużycie pelletu przy mocy min | – |
| Zużycie pelletu przy mocy max | – |
| Kubatura grzewcza | 200 m³ |
| Wylot spalin | Ø 80 mm |
| Waga | 185 kg |
| Rodzaj pelletu | Ø 6 mm ENPlus A1 |
| Dolot powietrza | Ø 100 mm |
| Temperatura spalin | – |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ekoprojekt | tak |








