Skontaktuj się z nami! +48 794 496 777 +48 730 630 422 +48 607 988 255   focis@focis.pl

Godziny otwarcia: pon-pt: 10:00-17:00, sob.10:00-14:00

O nas

FOCIS – po łacinie oznacza ognisko domowe..

Jesteśmy dla Państwa, aby tworzyć niezapomniany nastrój domowego ogniska. Od 1989 roku dążymy do spełniania wszystkich potrzeb naszych klientów. Praca przerodziła się w PASJĘ TWORZENIA. Wyróżnienia oraz nagrody upewniają nas, że stawiając na JAKOŚĆ, idziemy w dobrym kierunku. Owocuje to ogromnym ZAUFANIEM naszych klientów, którzy powierzają nam najbardziej WYMAGAJĄCE aranżacje. Naszym atutem są WYSZKOLENI montażyści, którzy dzięki wieloletniemu DOŚWIADCZENIU, zapewniają sprawną realizację projektów.

Tak to się zaczęło…

Był rok 1990. Przy okazji remontu domu postanowiliśmy zbudować kominek z zamkniętą komorą spalania. Zakupu dokonaliśmy w jednej z profesjonalnych firm kominkowych z Francji. Zafascynowani urokiem i wydajnością cieplną kominka postanowiliśmy zająć się tą branżą zawodowo. Praca przerodziła się w pasję do dnia dzisiejszego.


Doświadczenie zawodowe

Prawie 30 lat w naszym salonie każdego dnia rodzą się nowe pomysły, powstają indywidualne projekty kominków.
W ofercie mamy produkty kilkudziesięciu renomowanych firm produkujących paleniska, natomiast jeśli chodzi o obudowy, jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie Klienta. Dysponujemy bogatym zbiorem katalogowym i fotograficznym.


Oferujemy

  • kominki: klasyczne, nowoczesne, stylowe i kaflowe
  • wkłady kominkowe w różnych stylach, wielkościach i funkcjach
  • wkłady: panoramiczne, harmonijkowe i gilotynowe
  • piecyki z szybą typu „kozy” oraz piece wolno stojące, które nie wymagają dodatkowej zabudowy ze względu na wszystkie walory estetyczne.

Szkolenia i konkursy

Pracownicy montujący kominki są z Nami od samego początku istnienia firmy i stale uczestniczą w szkoleniach dotyczących najnowszych technologii w tej branży.

Jesteśmy Członkiem „Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie” i laureatem konkursu „Mam kominek”. Wykonaliśmy wiele pięknych realizacji kominków, nie tylko w domach jednorodzinnych ale również w odrestaurowanych pałacach, restauracjach i hotelach.